Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 27.1.2020
Nepřítomní učitelé12345678
Ježková Irena(Absc)KIC....--
Kellerová Vladimíra(Absc)-
Kučerová Ilona(Absc)KORKOR....--MCHMCHNE
Pilařová Petra(Absc)KIC....SLECHOCHO....BO-
Ročková Marta(Absc)TEN....NEMHULE---
Změny v rozvrzích učitelů:
Boháčová Jitka6. hododpadáNJ2.LH+změna hodiny
7. hodsupl. (PIL Absc)NJ1.LT(uč.4)dohled
Hůrská Pavla4. hodsupl. (ROC Absc)MAT4.A(B7)dohled
Chvojková Michaela1. hododpadáHUS4.LHzměna hodiny
4. hodsupl. (PIL Absc)AJ2.LH+(uč.2)dohled
5. hodsupl. (PIL Absc)PED3.LT+(uč10)za odpadlou
Kellerová Vladimíra7. hododpadáMAT2.LH+změna hodiny
Kičerková Alexandra1. hodsupl. (PIL Absc)AJ1.H(uč.5)dohled
3. hodspojeno (JE Absc)EKO3.H(uč.5)
6. hodzměna SPV2.LH+(uč.2)dohled
7. hodzměna SPV2.LH+(uč.2)dohled
Leden Jiří5. hodsupl. (ROC Absc)Vl4.A(B7)dohled
Machová Jana6. hodzměna ČJL4.LH(uč.3)
6. hodspojeno (KIL Absc)ČJL4.LT(uč.3)
7. hodspojeno (KIL Absc)ČJL4.LH(uč.3)
Korandová Alena1. hodspojeno (CHO)NJ4.LH(uč.7)
1. hodsupl. (KIL Absc)NJ4.C+(uč.7)za odpadlou
2. hodzměna NJ4.LH(uč.6)
2. hodspojeno (KIL Absc)NJ1.LH(uč.6)
Němcová Iva2. hodzměna ČJL3.A(PAL)
3. hodsupl. (ROC Absc)ČJL4.A(B7)dohled
Nevšímalová Veronika8. hodsupl. (KIL Absc)AJ4.LH(uč.9)za odpadlou
Slezáček Martin3. hodsupl. (PIL Absc)PED4.LT+(uč.3)dohled
Tenková Olga1. hodsupl. (ROC Absc)TV4.A(PAL)dohled
Změny v rozvrzích tříd:
1.H1. hodAJ(uč.5)suplujeKičerková Alexandra(PIL)
3.H3. hodEKO(uč.5)spojíKičerková Alexandra(JE)
4.H1. hodNJ(uč.7)suplujeKorandová Alena(KIL)
4.C1. hodNJ(uč.7)suplujeKorandová Alena(KIL)
1.LH2. hodNJ(uč.6)spojíKorandová Alena(KIL)
1.LT7. hodNJ(uč.4)suplujeBoháčová Jitka(PIL)
2.LH4. hodAJ(uč.2)suplujeChvojková Michaela(PIL)
6. hodSPV(uč.2)změnaKičerková Alexandra(BO)
7. hodSPV(uč.2)změnaKičerková Alexandra(KEL)
2.LT4. hodAJ(uč.2)suplujeChvojková Michaela(PIL)
6. hodSPV(uč.2)změnaKičerková Alexandra(BO)
7. hodSPV(uč.2)změnaKičerková Alexandra(KEL)
3.LH5. hodPED(uč10)suplujeChvojková Michaela(PIL)
3.LT5. hodPED(uč10)suplujeChvojková Michaela(PIL)
4.LH1. hodNJ(uč.7)spojíKorandová Alena(CHO)
2. hodNJ(uč.6)změnaKorandová Alena
3. hodPED(uč.3)suplujeSlezáček Martin(PIL)
6. hodČJL(uč.3)změnaMachová Jana
7. hodČJL(uč.3)spojíMachová Jana(KIL)
8. hodAJ(uč.9)suplujeNevšímalová Veronika(KIL)
4.LT3. hodPED(uč.3)suplujeSlezáček Martin(PIL)
6. hodČJL(uč.3)spojíMachová Jana(KIL)
3.A2. hodČJL(PAL)změnaNěmcová Iva
4.A1. hodTV(PAL)suplujeTenková Olga(ROC)
3. hodČJL(B7)suplujeNěmcová Iva(ROC)
4. hodMAT(B7)suplujeHůrská Pavla(ROC)
5. hodVl(B7)suplujeLeden Jiří(ROC)